SeaFight

Wejdź w skórę bezwzględnego korsarza i za przyczyną produkcji studia BigPoint przenieś się do kolorowego świata SeaFight, gdzie oczekuje cię niezliczona ilość epickich doznań!


Przez SeaFight otrzymujemy opcję na totalnie za darmo wcielenie się w skórę wilka morskiego, który pokonuje najbardziej niebezpieczne odmęty morskie w celu wzbogacenia się i uzyskania chwały Chwyć za ster własnego statku i wypłyń na przeciw przygody! Wspaniałą przygodę w SeaFight mamy szansę zacząć zupełnie darmowo.Dokonując rejestracji zostaniemy przekazani pod protekcję kursu, za sprawą którego moduł SeaFight stanie przed nami otworem, oraz zyskamy bezcenne rady na dalszą, samodzielną rozgrywkę. Interfejs rozgrywki jest umieszczony w bardzo lekkiej i miłej dla oka grafice trójwymiarowej. Uzyskamy dostęp do rozbudowanego arsenału gadżetów i humorystycznych ulepszeń, aby wykreować dla siebie niepowtarzalną postać. W chwilach odpoczynku od walki powinniśmy mieć na uwadze to, aby zawijać do portów i zatroszczyć się o gotowość naszej jednostki pływającej, podreperować zaopatrzenie i szkolić załogę. Wielokrotnie wyłączną płaszczyzną kompromisu w tak przesiąkniętej przemocą rzeczywistości okaże się otwarty konflikt, gdzie zdolność bojowa odegra główną funkcję.
W przypadku gdyuważasz się na tyle nieugięty, aby wejść do mrocznego świata przepełnionego wymyślnymi kreaturami czyhającymi na twoje życie, to nie zwlekaj ani minuty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *