PGR Online

PGR Online czyli gospodarstwo rolne w Internecie!

Gry przeglądarkowe sprawiają, że przeciętny użytkownik komputera może na chwilę zapomnieć o otaczającym go świecie i oddać się zabawie. Taką właśnie grą jest PGR Online.

Naszym zadaniem będzie własnego gospodarstwa, poprzez zdobywanie kolejnych poziomów. Aby jednak być w stanie osiągnąć kolejny level, gracz musi oddać się sianiu i sadzeniu roślin oraz zbieraniu plonów, które później będzie mógł sprzedać, aby zarobić niezbędne środki na powiększenie swojego gospodarstwa.
Wraz z rozwojem pojawia się możliwość sadzenia nowych gatunków roślin oraz dostęp do różnego rodzaju budynków gospodarczych. Od tej pory suszenie owoców i grzybów, czy robienie mąki z różnych rodzajów zbóż nie będzie stanowiło tajemnicy. Ważną kwestią gry jest również handel – zarówno między graczami, jak i poprzez wypełnianie handlowych zadań.

Gra PGR Online może nie być pomysłem innowacyjnym, ale z pewnością warta jest dostrzeżenia. Spośród innych gier przeglądarkowych wyróżnia ją niebanalna koncepcja na powrót do idei wspólnoty rolniczej, a także teksty, które bawią, ale i w dużym stopniu oddają klimat PRL-owskiego podwórka.

Jeden komentarz do “PGR Online”

  1. PGR czyli odgrzejmy kotleta o grze farmerskiej jeszcze raz… tragedia autorowi brak ambicji jak powiela schematyczna grę pod pretekstem zmiany tytułu jeszcze poziom gry jest żenująco badziewny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *